WSPÓŁPRACUJEMY Z:

IZODOM2000

Zdjęcia w serwisie:

Wszystkie zdjęcia z naszej strony należą do nas. Pochodzą z wykonanych przez nas robót.

Wszystkie artykuły są naszą własnością i są w całości przygotowane przez nas.

vega-system | Kontakt

Firma Budowlana "Vega" jest szybko rozwijającą się firmą. Jesteśmy na początku budowania swojej pozycji na rynku budowlanym. Dlatego przykładamy olbrzymią uwagę do szczegółów i wykonywanej pracy. Nasza firma starannie dobiera swój kalendarz roboczy i dotrzymuje umówionych terminów.

Daje to gwarancję dla inwestora, iż nie będzie czekał tygodniami, aż skończymy poprzednie zlecenie.

W chwili obecnej, obszar naszej działalności to Rzeszów oraz cały rejon południowej Polski. Nie wykluczamy jednak, wykonania zlecenia (np. płyty fundamentowej) w innej części kraju.

Choć nasza firma jest stosunkowo młoda, posiada bardzo doświadczoną kadrę. Osoby pracujące z nami, mają odpowiednie referencje i spore doświadczenie zawodowe z branży budowlanej. Wszystko poparte dokumentami, certyfikatami i świadectwami. Wszystkie te dokumenty, są do wglądu na życzenie.

Pracujemy na markowych narzędziach, używamy do swoich wyrobów komponentów o najwyższych standardach.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Ponieważ na co dzień pracujemy na budowie, nie zawsze jesteśmy w stanie natychmiast odpisać na państwa list.

Postaramy się jednak odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Numer telefonu oraz adres e-mail, znajdują się na dole każdej strony naszego serwisu.

Wiele zdjęć z naszych prac można obejrzeć w galerii Facebook naszej firmy.

Filmy z naszej pracy, są dostępne na naszym koncie YouTube.